2004/56
Et par franske bergere af valnød og nøddebejdset bøgetræ. Louis XVI form. 19. årh. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag