1533/1222
Alain Veres
Damearmbåndsur af forgyldt stål. Model Reine. Quartz. Perlemorsskive med selvlysende visere, gyldne romertal og timemarkører af facetslebet krystal. Urets B. ca. 25 mm. O: ca. 16 cm.
Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 12. august 2015
Vurdering
Hammerslag
13 bud