1533/​1222

Alain Veres

Damearmbåndsur af forgyldt stål. Model Reine. Quartz. Perlemorsskive med selvlysende visere, gyldne romertal og timemarkører af facetslebet krystal. Urets B. ca. 25 mm. O: ca. 16 cm.

Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 12. august 2015

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

650 DKK

13 bud

(Autobud) 650 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
(Autobud) 440 DKK
420 DKK
(Autobud) 380 DKK
360 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
250 DKK