2426/803
Tinos
Et par Art Deco lysestager af bronze, lysarme i form af delfiner. Stemplet Tinos, Ægte bronce, Made in Denmark. Udført 1930–1940'erne. H. 13. (2)
Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
1045270 | ||
920103 (Autobud) | ||
1045270 | ||
920103 (Autobud) | ||
1045270 | ||
920103 | ||
1051729 (Autobud) | ||
920103 | ||
1051729 (Autobud) | ||
920103 | ||
1051729 | ||
800272 | ||
49694 | ||
1045270 | ||
49694 | ||
822751 | ||
1051729 | ||
821573 | ||
1134469 |