1827/694
Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)
Kompsition. Sign. Krøjer 87, EA. Litografi i farver. Lysmål 65×43.
Moderne kunst og design, 3. juli 2018
Vurdering
Hammerslag