2438/628
Tróndur Patursson (f. Kirkjubø, Færøerne 1944)
Uden titel. Sign. T. Patursson, 4/150. Litografi i farver. Lysmål 26×37.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
14 bud
873542 | ||
1072655 | ||
873542 (Autobud) | ||
1072655 | ||
873542 | ||
1128875 (Autobud) | ||
873542 | ||
1128875 (Autobud) | ||
873542 | ||
1128875 | ||
1019895 | ||
1128875 | ||
1125484 | ||
328515 |