2121/305
Bordlampe af delvis forgyldt bronze og opalineglas. 19. årh.s slutning. H. inkl. montering 74.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag