12114/47
A. Jacobsen (, dansk maler, 19.-20. årh.)
Skovparti med åløb. Sign. A. Jacobsen. Olie på lærred. 32×45.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag