2023/680
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Tre kompositioner. Delvis sign. Akvarel på papir. Lysmål hver 29×39. (3)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag