Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Grædende foster”. Sign. Kvium 90, 47/50. Radering. Bladstørrelse 32×25. Uindrammet.
Litteratur: “Michael Kvium: Det trykgrafiske værk”, 1979–2006, afb. s. 49.
Håndteringsmærker og ridser.
13 bud
896810 | ||
911882 | ||
1138555 | ||
843788 (Autobud) | ||
1138555 | ||
843788 | ||
1165473 | ||
1138555 | ||
932346 | ||
896810 | ||
914987 | ||
863000 | ||
843788 |