2440/924
Dansk møbeldesign
Et par lænestole med stel af eg, betrukket med stribet uld. 1930–40'erne. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1166963 | ||
1101976 |