Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
Uden titel. Tre kompositioner. Alle sign. Jesper Christiansen 1999, hhv. 3/60 og 11/60. Blindstempel Hostrup-Pedersen & Johansen Litho. Litografier i farver. Bladstørrelser 48×65. (3)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
17 bud