2412/552
Dansk snedkermester
Skulpturel sofa med ben af eg. Udført 1950érne. H. 81. L. 207. D. 73.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||