2132/525
Virgilio Villalba (f. Tenerife 1925, d. Paris 2009)
“Algunos”, 1970. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 130×97.
Original stand.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag