2449/9047
“Keepall 60” rejsetaske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig baglomme og et lynlås rum. H. 32 x B. 56 x D. 27 cm. 1996.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser og rynker på læder. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
998700 |