2435/913
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971)
“AJ”. Standerlampe af sortlakeret metal med justérbar skærm. Udført og mærket hos Louis Poulsen. H. 130.
Brugsslitage. Nogle ridser, mærker og afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
1134751 (Autobud) | ||
309077 | ||
1134751 | ||
309077 | ||
877624 | ||
990556 | ||
883804 |