1835/​132

Segusino

Mexikansk skænk af forskelligt genbrugstræ. Bagsiden stemplet 'Segusino' samt ettiket 'Made in Mexico'. 21. årh. H. 75. B. 160. D. 35.

Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 27. august 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.850 DKK

1.850 DKK
(Autobud) 1.800 DKK
1.750 DKK
(Autobud) 1.250 DKK
1.200 DKK
(Autobud) 1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK