1835/132
Segusino
Mexikansk skænk af forskelligt genbrugstræ. Bagsiden stemplet 'Segusino' samt ettiket 'Made in Mexico'. 21. årh. H. 75. B. 160. D. 35.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag