2039/​276

Samling effekter af forsølvet metal, bestående af vase, kaviarskål samt plat de menage af forsølvet metal. 19.-20. årh. H. 16–33 cm. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag på den ene flakon.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

320 kr.

320 kr.
300 kr.