1934/654
Pablo Picasso, after (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
“L´Ecuyere”. Tryksign. Picasso, 21.4.60. Litografi. Lysmål 53×65.
Litteratur: Bloch nr. 999.
Papiret er gulnet. Intet glass.
Moderne kunst og design, 20. august 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud