Søren Behncke (Papfar) (f. Sønderborg 1967, alias Papfar)
“The shooting gallery”, 2018. Sign. monogram, 2/75. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×40.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.