1502/1279
Et par topastørestikker af hvidguldsforgyldt sterlingsølv hver prydet med facetslebne hvide topaser. L. ca. 3,3 cm. Ca. 2013. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 7. januar 2015
Vurdering
Hammerslag