2119/810
Jane Ekstrøm (f. Aalborg 1957)
“Chosen”. Sign. på bagsiden Jane Ekstrøm, 2019. Olie på lærred. 95×150. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag