2434/​1190

Bent & Helga Exner

Et par manchetknapper af 14 kt. guld. Stemplet Exner. Vægt ca. 25 g. Front L. 2,8 cm. (2)

Original æske medfølger.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

805900 5.000 DKK
912352 4.800 DKK
805900 (Autobud) 4.600 DKK
912352 4.400 DKK
805900 4.200 DKK
843749 (Autobud) 4.000 DKK
999018 4.000 DKK
843749 3.800 DKK
999018 (Autobud) 3.600 DKK
843749 3.400 DKK
999018 3.000 DKK