2434/1190
Et par manchetknapper af 14 kt. guld. Stemplet Exner. Vægt ca. 25 g. Front L. 2,8 cm. (2)
Original æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Vurdering
11 bud
805900 | ||
912352 | ||
805900 (Autobud) | ||
912352 | ||
805900 | ||
843749 (Autobud) | ||
999018 | ||
843749 | ||
999018 (Autobud) | ||
843749 | ||
999018 |