2434/1190
Et par manchetknapper af 14 kt. guld. Stemplet Exner. Vægt ca. 25 g. Front L. 2,8 cm. (2)
Original æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 21. august 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud