2039/2002
Herrearmbåndsur af 18 kt. guld. Model Classic, ref. 1521.3. Quartz værk med dato. Sort urskive med forgyldte visere. Original rem af sort gummi med foldespænde af 18 kt. guld. Urets diam. 36 mm. 1990–2000'erne.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Armbåndsure, 23. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt