2441/​9046

Et par prismelampetter, stel af forgyldt metal, right behængte med prismer i kaskader; hver med tre lysarme. 20. årh. H. 45 cm. (2)

Spor af brug

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?