2014/548
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Amorf komposition. Sign. Kvium 87. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 29,5×21,2.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag