877/731
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Vækstbillede”. Sign. på bagsiden Kvium 89. Olie på lærred. 120×140
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag