2044/886
Lars Larsen (f. Odense 1881, d. 1962)
Landskab med småfugle der spiser i sneen. Sign. Lars Larsen, 1958. Olie på lærred. 27×32,5.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud