2447/230
Figur af bronze i form af nøgen kvinde. Usign. 20. årh.s første halvdel. Vægt 825 g. H. 11,5 cm.
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Hammerslag
38 bud
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 (Autobud) | ||
1122772 | ||
47481 | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 (Autobud) | ||
1122772 | ||
284880 |