1951/1202
Diamantarmring af sterlingsølv prydet med talrige brillantslebne diamanter. Diam. 6 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Let buet. En diamant mangler.
Smykker, 18. december 2019
Vurdering
Hammerslag