12144/​200

Et par kongekobra slanger. Et par figurer af patineret bronze. 20. årh. H. 38. B. 19. D. 34. (2)

Brugsslitage. Basen gennembrudt med to skruehuller til montering.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

800 DKK

Dette emne er udgået