12144/200
Et par kongekobra slanger. Et par figurer af patineret bronze. 20. årh. H. 38. B. 19. D. 34. (2)
Brugsslitage. Basen gennembrudt med to skruehuller til montering.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Dette emne er udgået