12008/118
Peter Mandrup (f. København 1949, d. 2009)
To kompositioner. Sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 50×36. Uindrammet. (2)
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag