1505/578
Ole Kielberg (f. Hillerød 1911, d. Daugløkke 1985)
Blomst, 1974. Sign. OK samt dateret på bagsiden. Olie på masonit. 20×10.
Moderne kunst og design, 27. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
13 bud