2441/​702

Francisco Borès (f. Madrid 1898, d. Paris 1972)

Uden titel. Sign. Borés, 5/25. Litografi i farver. Lysmål 45×36.

Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet. Mindre folder. Herudover god stand.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

4.800 DKK

26 bud

920544 4.800 DKK
898955 (Autobud) 4.600 DKK
920544 4.600 DKK
898955 (Autobud) 4.400 DKK
920544 4.200 DKK
898955 (Autobud) 4.000 DKK
920544 3.800 DKK
898955 (Autobud) 3.600 DKK
920544 3.400 DKK
898955 (Autobud) 3.200 DKK
920544 3.000 DKK
898955 (Autobud) 1.700 DKK
920544 1.650 DKK
898955 (Autobud) 1.600 DKK
881480 1.550 DKK
898955 (Autobud) 1.500 DKK
881480 1.450 DKK
898955 (Autobud) 1.400 DKK
881480 1.350 DKK
898955 (Autobud) 1.300 DKK
881480 1.250 DKK
898955 (Autobud) 1.200 DKK
881480 1.150 DKK
898955 (Autobud) 1.100 DKK
881480 1.050 DKK
898955 1.000 DKK