2232/885
Et par kvadratisk borde med stel af palisander, plade af røgfarvet glas. Udført hos Komfort. H. 38. Diam. 50. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. MIndre kant afslag på glas.
Moderne kunst og design, 9. august 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud