2431/1330
“Pochette” af brunt Epi læder med gyldne beslag, en udvendig forlomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og brunt læderfor. H. 18 x B. 26 x D. 3 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage og mærker på læder. Slitage og krakelering i lommer. Misfarvning på lynlås. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
85176 | ||
880892 | ||
896810 |