2438/186
Samling på tolv hyacintglas af forskelligt-farvet glas. Danmark 19–20. årh. H. 18–22 cm. (12)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag