2103/346
To netsuker, skarabæ og mand siddende ved bord med tegneredskaber af udskåret elfenben. To sign. 19.-20. årh. H. 1,2–5,3. (4)
Gulnet. Figur i form af siddende mand med afslag på pensel i hånd.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud