1920/1510
Alphonse Mucha, efter, 20. årh.s slutning
“La Nature”. Usigneret. Kvindebuste af patineret bronze. H. 84.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud