2014/228
To filipinske helgenfigurer af træ med rester af bemaling. 19. årh. (?). H. 27 og 32 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Revner.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag