2110/267
Et par rødbemalede relieffer med antikke motiver. Rammer af delvist forsølvet træ. 20. årh. Rammemål 26×18 og 11,5×19. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag