2439/1568
Regency skrivebord af mahogni, plade med grønt gyldentrykt læder, hver side med to skuffer. England, 19. årh.s begyndelse. H. 76. L. 114. B. 87.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Fra
i
Vurdering