2025/207
Russisk firdelt ikon, central med den korstfæstet Jesus. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×27.
Ridser og mærker. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud