2032/142
Et par sideborde af valnøddetræ, sarg med skuffe. Mærkat fra Lysberg Hansen & Terp. Rococoform. 20. årh. H. 69. L. 73. B. 29. (2)
Brugsslitage. Mindre afslag på en skuffe.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag