2032/​142

Et par sideborde af valnøddetræ, sarg med skuffe. Mærkat fra Lysberg Hansen & Terp. Rococoform. 20. årh. H. 69. L. 73. B. 29. (2)

Brugsslitage. Mindre afslag på en skuffe.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK