Femme et Faune familier. Sign. Corneille 77. Akvatinteradering i farver 1998, nr. 16/100. Trykt på Arches. Udgivet af Galleri GKM, Sverige. Motivmål 64,4 x 49. Bladmål 76×56. Uindrammet.
Lysrand efter passepartout. lille rift (10 mm) i arkets nederste papirkant.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021