2119/696
Finn Hjortskov Jensen (f. Skælskør 1936, d. Fanø 2023)
Komposition. Sign. på bagsiden FHJ 1971. Olie på lærred. 80×90.
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag