2014/581
Bamse Kragh-Jacobsen (f. København 1913, d. sst. 1992)
“Gult billede”. Sign. på bagsiden Bamse K-J 69. Olie på lærred. 100×100.
Dette emne handles i fuldmoms
Behov for rensning. Mange fugtskjolder.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
40 bud